Trioxil

Trioxil to jeden z najlepszych, dostępnych na rynku żeli, do skutecznej walki z trądzikiem. Pierwsze efekty widoczne są już po 14 dniach od pierwszego zastosowania. Trioxil to niezawodny środek o działaniu antybakteryjnym, przeciwgrzybicznym oraz przeciwzapalnym. Ponadto nie wysusza cery jak większość preparatów przeznaczonych do skóry problematycznej. Co więcej, działa kompleksowo, czego dowodem jest piękny, zdrowy wygląd.

Ranking ekspertów
  • Skuteczność
  • Szybkość działania
  • Jakość składników
  • Długoterminowe wyniki
  • Bezpieczeństwo

Podsumowanie jednego z ekspertów

"Skuteczność kuracji i szybkość działania. Trioxil poprawia nie tylko derę trądzikową, leczy inne schorzenia oraz poprawia elastyczność skóry."

4

Trioxil, a działanie nanosomowe

trioxilTrioxil 14% to absolutne odkrycie w sferze dermatologii prosto z USA. Jego innowacyjność oparta jest na technologii nanosomowej, tzn. liposomów o mikroskopijnej wielkości, polegającej na dostarczeniu substancji aktywnej do wnętrza komórki, w którym dopiero jest ona uwalniana. Składniki są uwalniane aż przez 12 godzin, co sprawia, że lek jest o wiele bardziej skuteczny. Odpowiednio dobrana formuła sprawia, że Trioxil niszczy problem trądziku już zarodku.

Skład

Trioxil odpowiednio nawilża, wygładza oraz wycisza skórę. Swoje działania zawdzięcza składnikom takim, jak:
– Bisazulene – na nim oparta jest formuła żelu, uzyskuje się go z kwiatu chamomile, który poprzez technologię nanosomową działa wprost na przyczynę problemów skórnych
– wyciąg z żeńszenia i oczaru wirgilińskiego, które mają działanie łagodzące oraz regulujące
– oleje z jęczmienia o pszenicy, które mają odżywić skórę i zregenerować ją
– wyciąg z Arniki, wykazujący właściwości odkażające.

Aplikowanie leku

Trioxil należy nanosić na miejsca dotknięte trądzikiem jeden raz w ciągu dnia. Najsuteczniejsze działania wykazuje stosowanie go na noc, na oczyszczoną skórę. Trioxil należy aplikować niewielką ilością, a następnie równomiernie go rozsmarować. Nie należy zapominać, że nie jest to preparat do stosowania miejscowego, ale na całe zmienione chorobowo miejsca.

Działanie i skuteczność

dzialanie-tabletek-na-pryszczeProdukt ten działa nie tylko oczyszczająco, ale również zwężająco na rozszerzone pory, usuwa martwe komórki, by na ich miejsce pobudzić produkcję nowych. Preparat radzi sobie nie tylko z widocznymi oznakami trądziku, ale również z jego przyczyną.

Trioxil to środek o potwierdzonej skuteczności, szczególnie dla osób borykających się z problemem nawracającego trądziku. Jest to doskonały preparat dla tych, u których dotychczasowe leczenie nie przyniosło pożądanych efektów. Stosowany jest z powodzeniem na całym świecie.

Ocena użytkowników

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *