Ranking

Jeśli Twoim problemem jest trądzik i nadal szukasz sposobu jak się go pozbyć, jeśli czujesz się zagubiony wśród szerokiej oferty rynkowej, skorzystaj z naszego rankingu najbardziej skutecznych preparatów. Ranking powstał w oparciu o rekomendacje klientów.
Produktem nr jeden został okrzyknięty Nonacne. Po pierwsze jego formuła opiera się jedynie na naturalnym składzie. Dodatkowo zwalcza on nie tylko symptomy trądziku, ale także przyczyny. Ma przewagę nad pozostałymi preparatami, ponieważ skutecznie radzi sobie z każdym rodzajem trądziku, również tym, którego przyczyną jest zachwiana równowaga hormonalna.

nonance - tabletki na trądzik

1. NONACNE

Nonacne powstał na bazie wyłącznie naturalnych oraz aktywnych składników, które nie tylko radzą sobie z obecnymi zmianami skórnymi, ale również przeciwdziałają powstawaniu nowych. Jest to preparat w formie tabletek, który zwalcza stany zapalne i bakterie. Nonacne doskonale radzi sobie z widocznymi oznakami, jak i źródłem problemów skórnych. Jest to środek do walki z każdym rodzajem trądziku, również tym o podłożu hormonalnym. Polecany zarówno dla nastolatków jak i osób dorosłych.
Ocena ekspertów: ranking tabletek na trądzik

trioxil

2. TRIOXIL

Trioxil to preparat do stosowania zewnętrznego w formie żelu, który również działa na widoczne symptomy jak i źródło trądziku. Jego głównym aktywnym składnikiem jest bisazulene 14%, który dzięki technologii nanosomowej, dociera w głąb komórki i uwalniany jest stopniowo przez 12 godzin, co zwiększa jego skuteczność. Po zastosowaniu Trioxilu skóra jest gładka i nawilżona, gdyż nie wysusza on jak większość leków przeciwtrądzikowych. Przeznaczony jest do zmian trądziku różowatego oraz zmian skórnych wieku młodzieńczego. Pierwsze efekty widoczne są już po 14 dniach od pierwszego zastosowania.
Ocena ekspertów: ranking tabletek na trądzik

acnezine

3. ACNEZINE

Acnezine może być stosowany zarówno w formie kremu jak i tabletek. Doskonały preparat do walki z długotrwale utrzymującymi się zmianami trądzikowymi. Acnezine ma w swoim składzie wiele witamin, które działają w sposób odżywczy na skórę. Lek zwalcza zarówno przyczynę jak i skutek problemów skórnych.
Ocena ekspertów: ranking tabletek na trądzik

PRODUKT NIEDOSTĘPNY
FACE OKEY

4. FACE OKEY

Lek dostępny w firmie tabletek, do każdego rodzaju cery trądzikowej. Doskonale zwalcza zaskórniki oraz wykwity. Działa antyłojotokowo, ściągająco i łagodząco. Pierwsze efekty widoczne są po 2 miesiącach od zastosowania.
Ocena ekspertów: ranking tabletek na trądzik

PRODUKT NIEDOSTĘPNY
ACNE-D

5. ACNE-D

Acne –d dostępny jest w formie tabletek. Działa przeciwzapalnie oraz odblokowuje zanieczyszczone pory. Skutecznie radzi sobie z wągrami, wykwitami, zaczerwienioną skórą. Główne składniki preparatu to kłącze łopianu oraz ekstrakt ze szczawiu.
Ocena ekspertów: ranking tabletek na trądzik

PRODUKT NIEDOSTĘPNY